Adwokaci

Katarzyna Fijałkowska

adwokat

Adwokat Katarzyna Fijałkowska ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim, a następnie aplikację adwokacką i jest członkiem Izby Adwokackiej w Łodzi.

Nieprzerwanie od 2003 r. zajmuje się zawodowo prawem świadcząc pomoc prawną w kancelarii adwokackiej. Obecnie odbywa również aplikację rzecznika patentowego.

Jako adwokat posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się problematyką obejmującą prawo cywilne i gospodarcze, prawo rodzinne zaś szczególnie prawo autorskie i prawo własności przemysłowej.  Posługuję się językami angielskim i niemieckim.

W ramach swojej praktyki adwokat Katarzyna Fijałkowska zajmuje się również prawem zamówień publicznych i prowadzeniem różnorodnych postępowań odszkodowawczych.

Adwokat Katarzyna Fijałkowska prowadzi również  zajęcia dydaktyczne i szkolenia w zakresie swojej specjalizacji, przekazując słuchaczom zdobytą uprzednio wiedzę i dzieląc się z Nimi doświadczeniem.

Doradza zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.